logo-bigger-slogan

Historiek

BPK is al meer dan 50 jaar een vaste waarde in de Belgische tuinbouwsector.
Als kweker van jonge groenteplanten hebben we met ons team een jarenlange expertise opgebouwd.


Sinds 2004 is continu geïnvesteerd in de vernieuwing van onze serres, met als resultaat een uiterst moderne infrastructuur. 

 

Vandaag blijven we volop inzetten op innovatie zodat we ook in de toekomst de partner bij uitstek zijn voor de professionele tuinbouwer

Organisatie

BPK hecht veel belang aan duurzame relaties met afnemers en toeleveranciers
Ons team van betrokken en deskundige medewerkers staat steeds open voor alle vragen en wensen.


In onderling overleg en met goede afspraken streven we altijd naar het beste resultaat voor onze klant.
Wij denken met u mee: voor elke teeltvraag een antwoord, voor elk probleem een oplossing. 
Onze groene vingers maken het waar.

Onze mensen

GUNTER VERCAMMEN

Directeur

gunter@bpk.be

TOM VERVOORT

Category Manager Hobbymarkt, ICT, R&D

tom@bpk.be

015/30.74.84

GEERT PEETERMANS

Manager HR, Financiƫn en Administratie

geert@bpk.be

015/30.74.82

LUC VAN EESTER

Productiemanager vruchtgewassen

Luc@bpk.be

015/30.74.88

SVEN VANHAUTER

Productiemanager kruiden & vruchtgewassen

Sven@bpk.be

015/30.74.87

KRIS JOLY

Tuinchef E-tuin

WALTER GRIJP

Tuinchef D-tuin

DIDIER GEURS

Tuinchef B-tuin

EDDY VOORSPOELS

Logistiek & transport

eddy@bpk.be

015/30.74.85

GLENN SCHEPENS

Productieplanner vruchtgewassen & kruiden

glenn@bpk.be

015/30.74.40

JENTE VERHAEGEN

Productieplanner bladgewassen

Jente@bpk.be

015/31.80.11

ILS MOEREELS

HR & Boekhouding

Ils@bpk.be

015/30.74.83

JOUKE BELLEFROID

Administratie
Hobbymarkt

jouke@bpk.be

015/30.74.41

FEELKE VAN THILLO
FRANK VAN HOUDT

Vertegenwoordiger

Frank@bpk.be

015/30.74.48

JOREN DE WACHTER

Vertegenwoordiger

Joren@bpk.be

015/30.74.48

DSC_0102

Gunter Vercammen

Directeur

gunter@bpk.be

DSC_0074-2

Tom Vervoort

Category Manager Hobbymarkt, ICT, R&D

015/30.74.84

tom@bpk.be

DSC_0099

Geert Peetermans

Manager HR, Financiƫn en Administratie

015/30.74.82

geert@bpk.be

DSC_0089

Luc Van Eester

Productiemanager vruchtgewassen

015/30.74.88

Luc@bpk.be

DSC_0169 bew4

Sven Vanhauter

Productiemanager kruiden & vruchtgewassen

015/30.74.87

Sven@bpk.be

DSC_0044

Kris Joly

Tuinchef E-tuin

DSC_0004 bew

Walter Grijp

Tuinchef D-tuin

Didier Geurs website2

Didier Geurs

Tuinchef B-tuin

DSC_0082-2

Eddy Voorspoels

Logistiek & transport

015/30.74.85

eddy@bpk.be

DSC_0067

Glenn Schepens

Productieplanner vruchtgewassen & kruiden

015/30.74.40

glenn@bpk.be

DSC_0177 bew2

Jente Verhaegen

Productieplanner bladgewassen

015/31.80.11

Jente@bpk.be

DSC_0009bew2

Ils Moereels

HR & Boekhouding

015/30.74.83

Ils@bpk.be

DSC_0034

Jouke Bellefroid

Administratie
Hobbymarkt

015/30.74.41

jouke@bpk.be

DSC_0029

Feelke Van Thillo

Administratie

015/31.80.11

Feelke@bpk.be

DSC_0300-2

Frank Van Houdt

Vertegenwoordiger

015/30.74.48

Frank@bpk.be

DSC_0007bew2

Joren De Wachter

Vertegenwoordiger

015/30.74.48

Joren@bpk.be