logo-bigger-slogan.jpg

Historiek

BPK is al meer dan 50 jaar een vaste waarde in de Belgische tuinbouwsector.
Als kweker van jonge groenteplanten hebben we met ons team een jarenlange expertise opgebouwd.


Sinds 2004 is continu geïnvesteerd in de vernieuwing van onze serres, met als resultaat een uiterst moderne infrastructuur. 

 

Vandaag blijven we volop inzetten op innovatie zodat we ook in de toekomst de partner bij uitstek zijn voor de professionele tuinbouwer

Organisatie

BPK hecht veel belang aan duurzame relaties met afnemers en toeleveranciers
Ons team van betrokken en deskundige medewerkers staat steeds open voor alle vragen en wensen.


In onderling overleg en met goede afspraken streven we altijd naar het beste resultaat voor onze klant.
Wij denken met u mee: voor elke teeltvraag een antwoord, voor elk probleem een oplossing. 
Onze groene vingers maken het waar.

Onze mensen

GUNTER VERCAMMEN

Directeur

gunter@bpk.be

TOM VERVOORT

Category Manager Hobbymarkt, ICT, R&D

tom@bpk.be

015/30.74.84

GEERT PEETERMANS

Manager HR, Financiƫn en Administratie

geert@bpk.be

015/30.74.82

MARC LAUWERS

Productieplanner & manager bladgewassen

marc@bpk.be

015/30.74.86

GLENN SCHEPENS

Productieplanner vruchtgewassen & kruiden

glenn@bpk.be

015/30.74.40

LUC VAN EESTER

Productiemanager vruchtgewassen

Luc@bpk.be

015/30.74.88

KRIS JOLY

Productiemanager vruchtgewassen

kris@bpk.be

015/30.74.89

JORIS DILLES

Productiemanager kruiden & vruchtgewassen

joris@bpk.be

015/30.74.87

EDDY VOORSPOELS

Logistiek & transport

eddy@bpk.be

015/30.74.85

JOUKE BELLEFROID

Administratie
Hobbymarkt
Communicatie

jouke@bpk.be

015/30.74.01

FEELKE VAN THILLO

Boekhouding & Administratie

Feelke@bpk.be

015/31.80.11

BART FRANQUET

Klantenservice Hobbymarkt
Certificatie

Bart@bpk.be

015/30.74.47

GREET DE GROEF
FRANK VAN HOUDT

Vertegenwoordiger

Frank@bpk.be

015/30.74.48

STIJN DE BRUYN

Vertegenwoordiger

Stijn@bpk.be

015/30.74.48

DSC_0102.jpg

Gunter Vercammen

Directeur

gunter@bpk.be

DSC_0074-2.jpg

Tom Vervoort

Category Manager Hobbymarkt, ICT, R&D

015/30.74.84

tom@bpk.be

DSC_0099.jpg

Geert Peetermans

Manager HR, Financiƫn en Administratie

015/30.74.82

geert@bpk.be

DSC_0078-2.jpg

Marc Lauwers

Productieplanner & manager bladgewassen

015/30.74.86

marc@bpk.be

DSC_0067.jpg

Glenn Schepens

Productieplanner vruchtgewassen & kruiden

015/30.74.40

glenn@bpk.be

DSC_0089.jpg

Luc Van Eester

Productiemanager vruchtgewassen

015/30.74.88

Luc@bpk.be

DSC_0044.jpg

Kris Joly

Productiemanager vruchtgewassen

015/30.74.89

kris@bpk.be

DSC_0058-2.jpg

Joris Dilles

Productiemanager kruiden & vruchtgewassen

015/30.74.87

joris@bpk.be

DSC_0082-2.jpg

Eddy Voorspoels

Logistiek & transport

015/30.74.85

eddy@bpk.be

DSC_0034.jpg

Jouke Bellefroid

Administratie
Hobbymarkt
Communicatie

015/30.74.01

jouke@bpk.be

DSC_0029.jpg

Feelke Van Thillo

Boekhouding & Administratie

015/31.80.11

Feelke@bpk.be

DSC_0064.jpg

Bart Franquet

Klantenservice Hobbymarkt
Certificatie

015/30.74.47

Bart@bpk.be

Greet 130117.jpg

Greet De Groef

Boekhouding

015/30.74.83

greet@bpk.be

DSC_0300-2.jpg

Frank Van Houdt

Vertegenwoordiger

015/30.74.48

Frank@bpk.be

DSC_0308-3.jpg

Stijn De Bruyn

Vertegenwoordiger

015/30.74.48

Stijn@bpk.be